Ranking Płatności

Ranking operatorów płatności online - Maj 2021 Aktualizacja: poniedziałek, 24 maja 2021

Aktualny ranking operatorów płatności online dla e-commerce.

Płatności CashBill

Operator posiadający zdecydowanie najniższe prowizje na rynku (1,5% e-transfer, 0,5% e-przelew, 1,5% płatność kartą).
Aktywacja konta wynosi tylko 2 zł. Darmowy koszt wypłaty środków i koszt zwrotów.

star star star star star
Zobacz ranking

Czym są płatności internetowe CashBill?

CashBill S.A. - Krajowa Instytucja Płatnicza pod nadzorem KNF, spółka akcyjna z w pełni polskim kapitałem. Prowadzi system rozliczeń, oferując pełny wachlarz metod płatności: przelewy elektroniczne natychmiastowe i tradycyjne, BLIK, karty płatnicze, płatności Paysafecard, SMS Premium Rate, PayPal, Direct Carrier Billing, przekazy pieniężne. Lider w kategorii najniższa prowizja od transakcji, ilości obsługiwanych banków oraz kompleksowość oferty ogólnie, ma również sporo integracji z platformami sklepowymi. Wypłaty środków następują w bardzo krótkim czasie zarówno z tytułu płatności, Paysafecard jak i SMS Premium Rate. Minusem jest brak funkcjonalności przypominania o płatności. Jak większość operatorów nie oferuje konta testowego oraz możliwości współpracy osobom prywatnym. Darmowe wypłaty bez ograniczeń oraz darmowe zwroty to standard u tego operatora. Istnieje możliwość integracji płatności w modelu White Label oraz ustawienia automatycznych wypłat. CashBill S.A. oferuje również możliwość sprzedaży ratalnej.

Ciekawym rozwiązaniem jest usługa optymalizacji kosztów obsługi transakcji. To autorskie rozwiązanie CashBill S.A. może być dla niektórych przedsiębiorców sprzedających w sieci bardzo wygodnym rozwiązaniem, które dodatkowo pozwoli zaoszczędzić na obsłudze transakcji. W zależności od godzin w jakich banki dokonują księgowań, narzędzie to ustawi najbardziej korzystną metodę płatności gwarantując natychmiastowe potwierdzenie transakcji. Dokładniej - w czasie pracy banków transakcja zostanie przeprocesowana jako przelew tradycyjny, co pozwoli zaoszczędzić na prowizji, poza godzinami księgowań bankowych, system przełączy na Pay-by-Link - nieco droższy, ale natychmiastowy bez względu na porę.

CashBill to nie tylko usługi płatności - współpracę można nawiązać w ramach programu afiliacyjnego. To propozycja skierowana do wszystkich, którzy tworzą sklepy, uruchamiają w nich płatności, piszą oprogramowanie lub mają jakikolwiek wpływ na wybór operatora płatności w danym sklepie lub serwisie usługowym. Za polecenie systemu CashBill i jego usług można umówić się na (nawet dożywotnią) prowizję od wygenerowanego przez poleconego partnera obrotu.