Ranking Płatności

Ranking operatorów płatności online - Maj 2023 Aktualizacja: poniedziałek, 15 maja 2023

Aktualny ranking operatorów płatności online dla e-commerce.

Płatności Blue Media

Najstarszy operator płatności z tego grona, który zasłynął z obsługi kart płatniczych. Posiada niskie prowizje, a ich głównym sektorem działalności jest e-commerce. Nie świadczy usług SMS Premium czy Paysafecard, które są popularne wśród sprzedaży dóbr cyfrowych.

star star star star star
Zobacz ranking

Czym są płatności internetowe Blue Media?

Płatności internetowe Blue Media to innowacyjne i niezawodne rozwiązania do obsługi transakcji online w różnych branżach. Firma Blue Media S.A. powstała w 1999 roku. To krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, która dostarcza wysokiej jakości usługi finansowe dla banków, sklepów internetowych, dostawców mediów, firm telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów.

Płatności Blue Media mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być z łatwością wdrożone w sklepach internetowych. Dzięki nim klienci mogą dokonywać płatności szybko i wygodnie, wybierając swoje ulubione metody płatności, takie jak BLIK, przelewy Pay by link, płatności odroczone, płatności kartą czy raty.

Płatności Blue Media są dostępne dla różnych rodzajów działalności. Z usług tego operatora w większości korzystają sklepy internetowe. Mowa o ponad 33 000 sprzedawców. Płatności są możliwe do wdrożenia z użyciem gotowych wtyczek i integracji z popularnymi platformami e-commerce. Blue Media obsługuje również operatorów GSM, którzy dzięki płatnościom mogą pobierać opłaty za abonament, a także firmy energetyczne, dzięki czemu opłacenie rachunków jest jeszcze prostsze niż w przy użyciu standardowych metod. Płatności Blue Media możemy zaobserwować również w różnych instytucjach finansowych. To właśnie dzięki nim kredytobiorca może spłacać pożyczkę w ratach.

Płatności Blue Media są nie tylko wygodne i szybkie, ale także bezpieczne i niezawodne. Firma Blue Media S.A. stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych, takie jak certyfikat PCI DSS Level 1, szyfrowanie SSL/TLS, autoryzacja 3D Secure i inne. Ponadto firma Blue Media S.A. zapewnia stałą dostępność i stabilność systemu płatności, monitorując jego działanie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niewątpliwie do zalet Blue Media należy wysoka jakość obsługi klienta.

Płatności Blue Media mogą zapewnić wzrost konwersji i sprzedaży poprzez użycie nowoczesnych form płatności jak płatności odroczone czy 1-Click. Zaimplementowanie tych płatności w sklepie to również większa kontrola nad finansami przedsiębiorcy. Panel administracyjny jest prosty i czytelny oraz zawiera mnóstwo pożytecznych danych – historię transakcji, statystyki, raporty. Zarządzanie finansami jest również łatwiejsze dzięki automatycznym zwrotom środków, prosto z panelu klienta.

Firma Blue Media S.A. oferuje elastyczne warunki współpracy, indywidualne podejście do potrzeb każdego partnera oraz profesjonalną obsługę techniczną i merytoryczną. Aby skorzystać z usług Blue Media, wystarczy skontaktować się z działem sprzedaży lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na jej oficjalnej stronie.